Hoekwoning Lisplein 28 Rotterdam

Lisplein 28, 3037 AS Rotterdam

152 m² Bouwjaar 1936 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Lisplein 28 is een hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 188 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
591 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€720.000 tot €820.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Lisplein 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lisplein 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
158.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
115.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.4%
CO₂-emissie
23.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lisplein 28

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Lisplein 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Lisplein 28?

De prijsindicatie voor Lisplein 28 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €2.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lisplein 28 zich tot de wijk Liskwartier?

Lisplein 28 is een hoekwoning van 152 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lisplein 28?

Lisplein 28 is een hoekwoning in Liskwartier, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lisplein 28 vergeleken met de buurt?

Lisplein 28 heeft 152 m² woonoppervlakte en 591 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lisplein 28 en wat betekent dat?

Lisplein 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lisplein 28?

Lisplein 28 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Vanuit Lisplein 28 in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.