Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
Lisplein 16 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 161 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lisplein 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.6 kmDe prijsindicatie voor Lisplein 16 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €1.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLisplein 16 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².
Lisplein 16 is een woonhuis in Liskwartier, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lisplein 16 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 161 m². In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Lisplein 16 in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lisplein 16: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Liskwartier: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €455.000 tot €505.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.