Maisonnette (dubbel bovenhuis) Alex de Haasstraat 30 Rotterdam

Alex de Haasstraat 30, 3034 WB Rotterdam

81 m² Bouwjaar 1978 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Alex de Haasstraat 30 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Rotterdam, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
251 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Alex de Haasstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alex de Haasstraat 30

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8060 Inwoners
4045 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4125 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Oud Crooswijk
8% Koopwoningen
16.499 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alex de Haasstraat 30

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Alex de Haasstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Alex de Haasstraat 30?

De prijsindicatie voor Alex de Haasstraat 30 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Crooswijk is €281.000. Dat komt neer op circa €3.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alex de Haasstraat 30 zich tot de wijk Oud Crooswijk?

Alex de Haasstraat 30 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) van 81 m² in de wijk Oud Crooswijk. De buurt telt 4.125 woningen. Daarvan is 8% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.499 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alex de Haasstraat 30?

Alex de Haasstraat 30 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Oud Crooswijk, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Alex de Haasstraat 30 vergeleken met de buurt?

Alex de Haasstraat 30 heeft 81 m² woonoppervlakte en 251 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Oud Crooswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alex de Haasstraat 30 en wat betekent dat?

Alex de Haasstraat 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-10-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alex de Haasstraat 30?

Alex de Haasstraat 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oud Crooswijk?

De wijk Oud Crooswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 8% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Crooswijk?

Vanuit Alex de Haasstraat 30 in Oud Crooswijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.