Tussenwoning Reserveboezemstraat 10 Rotterdam

Reserveboezemstraat 10, 3034 SX Rotterdam

122 m² Bouwjaar 2012 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Reserveboezemstraat 10 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
122 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Reserveboezemstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reserveboezemstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
83.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
50.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51.3%
CO₂-emissie
10.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3720 Inwoners
1790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1764 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Nieuw Crooswijk
18% Koopwoningen
2.926 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reserveboezemstraat 10

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Reserveboezemstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Reserveboezemstraat 10?

De prijsindicatie voor Reserveboezemstraat 10 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Crooswijk is €358.000. Dat komt neer op circa €2.934 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reserveboezemstraat 10 zich tot de wijk Nieuw Crooswijk?

Reserveboezemstraat 10 is een tussenwoning van 122 m² in de wijk Nieuw Crooswijk. De buurt telt 1.764 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.926 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reserveboezemstraat 10?

Reserveboezemstraat 10 is een tussenwoning in Nieuw Crooswijk, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Reserveboezemstraat 10 vergeleken met de buurt?

Reserveboezemstraat 10 heeft 122 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Nieuw Crooswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reserveboezemstraat 10 en wat betekent dat?

Reserveboezemstraat 10 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reserveboezemstraat 10?

Reserveboezemstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Crooswijk?

De wijk Nieuw Crooswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Crooswijk?

Vanuit Reserveboezemstraat 10 in Nieuw Crooswijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.