Portiekflat Paradijslaan 132 B01 Rotterdam

Paradijslaan 132 B01, 3034 SV Rotterdam

66 m² Bouwjaar 1921 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Paradijslaan 132 B01 is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
185 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Paradijslaan 132 B01

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paradijslaan 132 B01

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3720 Inwoners
1790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1764 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Nieuw Crooswijk
18% Koopwoningen
2.926 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paradijslaan 132 B01

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Paradijslaan 132 B01

Wat is de geschatte woningwaarde van Paradijslaan 132 B01?

De prijsindicatie voor Paradijslaan 132 B01 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Crooswijk is €358.000. Dat komt neer op circa €5.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paradijslaan 132 B01 zich tot de wijk Nieuw Crooswijk?

Paradijslaan 132 B01 is een portiekflat van 66 m² in de wijk Nieuw Crooswijk. De buurt telt 1.764 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.926 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paradijslaan 132 B01?

Paradijslaan 132 B01 is een portiekflat in Nieuw Crooswijk, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paradijslaan 132 B01 vergeleken met de buurt?

Paradijslaan 132 B01 heeft 66 m² woonoppervlakte en 185 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Nieuw Crooswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paradijslaan 132 B01 en wat betekent dat?

Paradijslaan 132 B01 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Paradijslaan 132 B01?

Paradijslaan 132 B01 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Crooswijk?

De wijk Nieuw Crooswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Crooswijk?

Vanuit Paradijslaan 132 B01 in Nieuw Crooswijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.