Portiekflat Ans Luyendijkstraat 37 Rotterdam

Ans Luyendijkstraat 37, 3034 KV Rotterdam

67 m² Bouwjaar 2026 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ans Luyendijkstraat 37 is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 2026. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2026
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ans Luyendijkstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ans Luyendijkstraat 37

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3720 Inwoners
1790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1764 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Nieuw Crooswijk
18% Koopwoningen
2.926 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ans Luyendijkstraat 37

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Ans Luyendijkstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Ans Luyendijkstraat 37?

De prijsindicatie voor Ans Luyendijkstraat 37 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Crooswijk is €358.000. Dat komt neer op circa €5.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ans Luyendijkstraat 37 zich tot de wijk Nieuw Crooswijk?

Ans Luyendijkstraat 37 is een portiekflat van 67 m² in de wijk Nieuw Crooswijk. De buurt telt 1.764 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.926 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ans Luyendijkstraat 37?

Ans Luyendijkstraat 37 is een portiekflat in Nieuw Crooswijk, gebouwd in 2026 (0 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ans Luyendijkstraat 37 vergeleken met de buurt?

Ans Luyendijkstraat 37 heeft 67 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Nieuw Crooswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ans Luyendijkstraat 37 en wat betekent dat?

Ans Luyendijkstraat 37 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Ans Luyendijkstraat 37?

Ans Luyendijkstraat 37 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Crooswijk?

De wijk Nieuw Crooswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Crooswijk?

Vanuit Ans Luyendijkstraat 37 in Nieuw Crooswijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.