Streetview Boezemsingel 19 Rotterdam

Boezemsingel 19, 3034 EB Rotterdam

230 m² Bouwjaar 1873 8 kamers 5 slaapkamers Label E

Boezemsingel 19 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1873. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 390 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1873
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
390 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Boezemsingel 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boezemsingel 19

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8060 Inwoners
4045 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4125 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Oud Crooswijk
8% Koopwoningen
16.499 Inwoners per km²

Locatie van Boezemsingel 19

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Boezemsingel 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Boezemsingel 19?

De prijsindicatie voor Boezemsingel 19 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Crooswijk is €281.000. Dat komt neer op circa €1.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boezemsingel 19 zich tot de wijk Oud Crooswijk?

Boezemsingel 19 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Oud Crooswijk. De buurt telt 4.125 woningen. Daarvan is 8% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.499 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boezemsingel 19?

Boezemsingel 19 is een woonhuis in Oud Crooswijk, gebouwd in 1873 (153 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boezemsingel 19 vergeleken met de buurt?

Boezemsingel 19 heeft 230 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 390 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Oud Crooswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boezemsingel 19 en wat betekent dat?

Boezemsingel 19 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-03-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boezemsingel 19?

Boezemsingel 19 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud Crooswijk?

De wijk Oud Crooswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 8% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Crooswijk?

Vanuit Boezemsingel 19 in Oud Crooswijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.