Streetview Provenierssingel 58 Rotterdam

Provenierssingel 58, 3033 EN Rotterdam

247 m² Bouwjaar 1898 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Provenierssingel 58 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m², een perceel van 150 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
1012 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Provenierssingel 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Provenierssingel 58

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4775 Inwoners
2825 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2604 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Provenierswijk
27% Koopwoningen
16.184 Inwoners per km²

Locatie van Provenierssingel 58

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Provenierssingel 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Provenierssingel 58?

De prijsindicatie voor Provenierssingel 58 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Provenierswijk is €356.000. Dat komt neer op circa €1.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Provenierssingel 58 zich tot de wijk Provenierswijk?

Provenierssingel 58 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Provenierswijk. De buurt telt 2.604 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Provenierssingel 58?

Provenierssingel 58 is een woonhuis in Provenierswijk, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Provenierssingel 58 vergeleken met de buurt?

Provenierssingel 58 heeft 247 m² woonoppervlakte en 1012 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Provenierswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Provenierssingel 58 en wat betekent dat?

Provenierssingel 58 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-05-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Provenierssingel 58?

Provenierssingel 58 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Provenierswijk?

De wijk Provenierswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Provenierswijk?

Vanuit Provenierssingel 58 in Provenierswijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.