Eengezinswoning, tussenwoning Proveniersstraat 13 Rotterdam

Proveniersstraat 13, 3033 CE Rotterdam

202 m² Bouwjaar 2017 6 kamers 5 slaapkamers Label A++

Proveniersstraat 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
202 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Proveniersstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Proveniersstraat 13

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
63.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
73.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.3%
CO₂-emissie
13.37 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4775 Inwoners
2825 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2604 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Provenierswijk
27% Koopwoningen
16.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Proveniersstraat 13

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Proveniersstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Proveniersstraat 13?

De prijsindicatie voor Proveniersstraat 13 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Provenierswijk is €356.000. Dat komt neer op circa €1.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Proveniersstraat 13 zich tot de wijk Provenierswijk?

Proveniersstraat 13 is een eengezinswoning, tussenwoning van 202 m² in de wijk Provenierswijk. De buurt telt 2.604 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Proveniersstraat 13?

Proveniersstraat 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Provenierswijk, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Proveniersstraat 13 vergeleken met de buurt?

Proveniersstraat 13 heeft 202 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Provenierswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Proveniersstraat 13 en wat betekent dat?

Proveniersstraat 13 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-02-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Proveniersstraat 13?

Proveniersstraat 13 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Provenierswijk?

De wijk Provenierswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Provenierswijk?

Vanuit Proveniersstraat 13 in Provenierswijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.