Portiekwoning Zuster Hennekeplein 4 Rotterdam

Zuster Hennekeplein 4, 3033 BW Rotterdam

117 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Zuster Hennekeplein 4 is een portiekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
117 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zuster Hennekeplein 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuster Hennekeplein 4

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4775 Inwoners
2825 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2604 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Provenierswijk
27% Koopwoningen
16.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuster Hennekeplein 4

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Zuster Hennekeplein 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuster Hennekeplein 4?

De prijsindicatie voor Zuster Hennekeplein 4 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Provenierswijk is €356.000. Dat komt neer op circa €3.043 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuster Hennekeplein 4 zich tot de wijk Provenierswijk?

Zuster Hennekeplein 4 is een portiekwoning van 117 m² in de wijk Provenierswijk. De buurt telt 2.604 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuster Hennekeplein 4?

Zuster Hennekeplein 4 is een portiekwoning in Provenierswijk, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zuster Hennekeplein 4 vergeleken met de buurt?

Zuster Hennekeplein 4 heeft 117 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Provenierswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuster Hennekeplein 4 en wat betekent dat?

Zuster Hennekeplein 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuster Hennekeplein 4?

Zuster Hennekeplein 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Provenierswijk?

De wijk Provenierswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Provenierswijk?

Vanuit Zuster Hennekeplein 4 in Provenierswijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.