Bovenwoning (appartement) Walenburgerweg 94 A02 Rotterdam

Walenburgerweg 94 A02, 3033 AH Rotterdam

90 m² Bouwjaar 1934 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Walenburgerweg 94 A02 is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
307 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Walenburgerweg 94 A02

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Walenburgerweg 94 A02

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4775 Inwoners
2825 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2604 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Provenierswijk
27% Koopwoningen
16.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Walenburgerweg 94 A02

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Walenburgerweg 94 A02

Wat is de geschatte woningwaarde van Walenburgerweg 94 A02?

De prijsindicatie voor Walenburgerweg 94 A02 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Provenierswijk is €356.000. Dat komt neer op circa €3.956 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walenburgerweg 94 A02 zich tot de wijk Provenierswijk?

Walenburgerweg 94 A02 is een bovenwoning (appartement) van 90 m² in de wijk Provenierswijk. De buurt telt 2.604 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walenburgerweg 94 A02?

Walenburgerweg 94 A02 is een bovenwoning (appartement) in Provenierswijk, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Walenburgerweg 94 A02 vergeleken met de buurt?

Walenburgerweg 94 A02 heeft 90 m² woonoppervlakte en 307 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Provenierswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Walenburgerweg 94 A02 en wat betekent dat?

Walenburgerweg 94 A02 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Walenburgerweg 94 A02?

Walenburgerweg 94 A02 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Provenierswijk?

De wijk Provenierswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Provenierswijk?

Vanuit Walenburgerweg 94 A02 in Provenierswijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.