Streetview Vijverhofstraat 177 A01 Rotterdam

Vijverhofstraat 177 A01, 3032 SM Rotterdam

62 m² Bouwjaar 1909 Label B

Vijverhofstraat 177 A01 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
62 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Vijverhofstraat 177 A01

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vijverhofstraat 177 A01

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4055 Inwoners
2225 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2123 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Agniesebuurt
20% Koopwoningen
10.938 Inwoners per km²

Locatie van Vijverhofstraat 177 A01

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Vijverhofstraat 177 A01

Wat is de geschatte woningwaarde van Vijverhofstraat 177 A01?

De gemiddelde woningwaarde in Agniesebuurt is €318.000. Dat komt neer op circa €5.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vijverhofstraat 177 A01 zich tot de wijk Agniesebuurt?

Vijverhofstraat 177 A01 is een appartement van 62 m² in de wijk Agniesebuurt. De buurt telt 2.123 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.938 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vijverhofstraat 177 A01?

Vijverhofstraat 177 A01 is een appartement in Agniesebuurt, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vijverhofstraat 177 A01 vergeleken met de buurt?

Vijverhofstraat 177 A01 heeft 62 m² woonoppervlakte. In Agniesebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vijverhofstraat 177 A01 en wat betekent dat?

Vijverhofstraat 177 A01 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Agniesebuurt?

De wijk Agniesebuurt in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Agniesebuurt?

Vanuit Vijverhofstraat 177 A01 in Agniesebuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Agniesebuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vijverhofstraat 177 A01: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.4 km.