Herenhuis, tussenwoning Vrouwe Justitiahof 67 Rotterdam

Vrouwe Justitiahof 67, 3032 BP Rotterdam

165 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Vrouwe Justitiahof 67 is een herenhuis, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
165 m²
Inhoud
627 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€905.000 tot €1.005.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vrouwe Justitiahof 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrouwe Justitiahof 67

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.86
CO₂-emissie
5751.4 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (22.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

17495 Inwoners
9280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
8705 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Oude Noorden
21% Koopwoningen
17.337 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vrouwe Justitiahof 67

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Vrouwe Justitiahof 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrouwe Justitiahof 67?

De prijsindicatie voor Vrouwe Justitiahof 67 ligt rond €905.000 tot €1.005.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Noorden is €325.000. Dat komt neer op circa €1.970 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrouwe Justitiahof 67 zich tot de wijk Oude Noorden?

Vrouwe Justitiahof 67 is een herenhuis, tussenwoning van 165 m² in de wijk Oude Noorden. De buurt telt 8.705 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrouwe Justitiahof 67?

Vrouwe Justitiahof 67 is een herenhuis, tussenwoning in Oude Noorden, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vrouwe Justitiahof 67 vergeleken met de buurt?

Vrouwe Justitiahof 67 heeft 165 m² woonoppervlakte en 627 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oude Noorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrouwe Justitiahof 67 en wat betekent dat?

Vrouwe Justitiahof 67 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5751.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrouwe Justitiahof 67?

Vrouwe Justitiahof 67 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 22 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oude Noorden?

De wijk Oude Noorden in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 17.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Noorden?

Vanuit Vrouwe Justitiahof 67 in Oude Noorden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.