Galerijflat Huidenclubplein 158 Rotterdam

Huidenclubplein 158, 3029 PB Rotterdam

80 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Huidenclubplein 158 is een galerijflat in Rotterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
249 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Huidenclubplein 158

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huidenclubplein 158

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
68.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
36.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.2%
CO₂-emissie
7.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, openbaar parkeren en parkeergarage

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7310 Inwoners
3570 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3223 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Bospolder
17% Koopwoningen
14.880 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Huidenclubplein 158

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Huidenclubplein 158

Wat is de geschatte woningwaarde van Huidenclubplein 158?

De prijsindicatie voor Huidenclubplein 158 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Bospolder is €261.000. Dat komt neer op circa €3.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huidenclubplein 158 zich tot de wijk Bospolder?

Huidenclubplein 158 is een galerijflat van 80 m² in de wijk Bospolder. De buurt telt 3.223 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.880 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huidenclubplein 158?

Huidenclubplein 158 is een galerijflat in Bospolder, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Huidenclubplein 158 vergeleken met de buurt?

Huidenclubplein 158 heeft 80 m² woonoppervlakte en 249 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bospolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huidenclubplein 158 en wat betekent dat?

Huidenclubplein 158 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-09-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Huidenclubplein 158?

Huidenclubplein 158 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bospolder?

De wijk Bospolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bospolder?

Vanuit Huidenclubplein 158 in Bospolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.