Eengezinswoning Italiaansestraat 37 Rotterdam

Italiaansestraat 37, 3028 EC Rotterdam

133 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Italiaansestraat 37 is een eengezinswoning in Rotterdam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 4140 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
4140 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Italiaansestraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Italiaansestraat 37

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
72.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
115.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.34 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7175 Inwoners
4265 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3815 Woningvoorraad
€195.000 Gem. woningwaarde Oud Mathenesse
35% Koopwoningen
8.571 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Italiaansestraat 37

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Italiaansestraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Italiaansestraat 37?

De prijsindicatie voor Italiaansestraat 37 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Mathenesse is €195.000. Dat komt neer op circa €1.466 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Italiaansestraat 37 zich tot de wijk Oud Mathenesse?

Italiaansestraat 37 is een eengezinswoning van 133 m² in de wijk Oud Mathenesse. De buurt telt 3.815 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Italiaansestraat 37?

Italiaansestraat 37 is een eengezinswoning in Oud Mathenesse, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Italiaansestraat 37 vergeleken met de buurt?

Italiaansestraat 37 heeft 133 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 4140 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Oud Mathenesse ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Italiaansestraat 37 en wat betekent dat?

Italiaansestraat 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Italiaansestraat 37?

Italiaansestraat 37 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oud Mathenesse?

De wijk Oud Mathenesse in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Mathenesse?

Vanuit Italiaansestraat 37 in Oud Mathenesse bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.