Tussenwoning Aagje Dekenstraat 39 Rotterdam

Aagje Dekenstraat 39, 3027 RA Rotterdam

225 m² Bouwjaar 1918 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Aagje Dekenstraat 39 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 79 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
79 m²
Inhoud
841 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Aagje Dekenstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aagje Dekenstraat 39

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

9965 Inwoners
4440 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4216 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Spangen
26% Koopwoningen
16.550 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aagje Dekenstraat 39

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Aagje Dekenstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Aagje Dekenstraat 39?

De prijsindicatie voor Aagje Dekenstraat 39 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Spangen is €269.000. Dat komt neer op circa €1.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aagje Dekenstraat 39 zich tot de wijk Spangen?

Aagje Dekenstraat 39 is een tussenwoning van 225 m² in de wijk Spangen. De buurt telt 4.216 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.550 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aagje Dekenstraat 39?

Aagje Dekenstraat 39 is een tussenwoning in Spangen, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aagje Dekenstraat 39 vergeleken met de buurt?

Aagje Dekenstraat 39 heeft 225 m² woonoppervlakte en 841 m³ inhoud. Het perceel is 79 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Spangen ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aagje Dekenstraat 39 en wat betekent dat?

Aagje Dekenstraat 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aagje Dekenstraat 39?

Aagje Dekenstraat 39 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Spangen?

De wijk Spangen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spangen?

Vanuit Aagje Dekenstraat 39 in Spangen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.