Streetview Balkenstraat 33 Rotterdam

Balkenstraat 33, 3027 GC Rotterdam

200 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Balkenstraat 33 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 133 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
714 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Balkenstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Balkenstraat 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

9965 Inwoners
4440 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4216 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Spangen
26% Koopwoningen
16.550 Inwoners per km²

Locatie van Balkenstraat 33

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Balkenstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Balkenstraat 33?

De gemiddelde woningwaarde in Spangen is €269.000. Dat komt neer op circa €1.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Balkenstraat 33 zich tot de wijk Spangen?

Balkenstraat 33 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Spangen. De buurt telt 4.216 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.550 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Balkenstraat 33?

Balkenstraat 33 is een woonhuis in Spangen, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Balkenstraat 33 vergeleken met de buurt?

Balkenstraat 33 heeft 200 m² woonoppervlakte en 714 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Spangen ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Balkenstraat 33 en wat betekent dat?

Balkenstraat 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Balkenstraat 33?

Balkenstraat 33 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spangen?

De wijk Spangen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spangen?

Vanuit Balkenstraat 33 in Spangen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.