Maisonnette Bruijnstraat 68 Rotterdam

Bruijnstraat 68, 3026 VD Rotterdam

123 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Bruijnstraat 68 is een maisonnette in Rotterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
123 m²
Inhoud
434 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bruijnstraat 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bruijnstraat 68

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dubbel glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7365 Inwoners
3840 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3534 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Tussendijken
13% Koopwoningen
19.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bruijnstraat 68

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Bruijnstraat 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Bruijnstraat 68?

De prijsindicatie voor Bruijnstraat 68 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussendijken is €249.000. Dat komt neer op circa €2.024 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bruijnstraat 68 zich tot de wijk Tussendijken?

Bruijnstraat 68 is een maisonnette van 123 m² in de wijk Tussendijken. De buurt telt 3.534 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bruijnstraat 68?

Bruijnstraat 68 is een maisonnette in Tussendijken, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bruijnstraat 68 vergeleken met de buurt?

Bruijnstraat 68 heeft 123 m² woonoppervlakte en 434 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Tussendijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bruijnstraat 68 en wat betekent dat?

Bruijnstraat 68 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bruijnstraat 68?

Bruijnstraat 68 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Tussendijken?

De wijk Tussendijken in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tussendijken?

Vanuit Bruijnstraat 68 in Tussendijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.