Streetview Gijsingstraat 52 D Rotterdam

Gijsingstraat 52 D, 3026 RN Rotterdam

52 m² Bouwjaar 1925 Label G

Gijsingstraat 52 D is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gijsingstraat 52 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gijsingstraat 52 D

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7365 Inwoners
3840 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3534 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Tussendijken
13% Koopwoningen
19.984 Inwoners per km²

Locatie van Gijsingstraat 52 D

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Gijsingstraat 52 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Gijsingstraat 52 D?

De gemiddelde woningwaarde in Tussendijken is €249.000. Dat komt neer op circa €4.788 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gijsingstraat 52 D zich tot de wijk Tussendijken?

Gijsingstraat 52 D is een appartement van 52 m² in de wijk Tussendijken. De buurt telt 3.534 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gijsingstraat 52 D?

Gijsingstraat 52 D is een appartement in Tussendijken, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gijsingstraat 52 D vergeleken met de buurt?

Gijsingstraat 52 D heeft 52 m² woonoppervlakte. In Tussendijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gijsingstraat 52 D en wat betekent dat?

Gijsingstraat 52 D heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Tussendijken?

De wijk Tussendijken in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tussendijken?

Vanuit Gijsingstraat 52 D in Tussendijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tussendijken?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gijsingstraat 52 D: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.