Bovenwoning Grote Visserijstraat 58 D Rotterdam

Grote Visserijstraat 58 D, 3026 CL Rotterdam

43 m² Bouwjaar 1924 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Grote Visserijstraat 58 D is een bovenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
43 m²
Inhoud
136 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Grote Visserijstraat 58 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grote Visserijstraat 58 D

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7365 Inwoners
3840 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3534 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Tussendijken
13% Koopwoningen
19.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grote Visserijstraat 58 D

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Grote Visserijstraat 58 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Visserijstraat 58 D?

De prijsindicatie voor Grote Visserijstraat 58 D ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussendijken is €249.000. Dat komt neer op circa €5.791 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Visserijstraat 58 D zich tot de wijk Tussendijken?

Grote Visserijstraat 58 D is een bovenwoning van 43 m² in de wijk Tussendijken. De buurt telt 3.534 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Visserijstraat 58 D?

Grote Visserijstraat 58 D is een bovenwoning in Tussendijken, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grote Visserijstraat 58 D vergeleken met de buurt?

Grote Visserijstraat 58 D heeft 43 m² woonoppervlakte en 136 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Tussendijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grote Visserijstraat 58 D en wat betekent dat?

Grote Visserijstraat 58 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Grote Visserijstraat 58 D?

Grote Visserijstraat 58 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tussendijken?

De wijk Tussendijken in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tussendijken?

Vanuit Grote Visserijstraat 58 D in Tussendijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.