Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 561 m²
Schiedamseweg 187 is een woning in Rotterdam. De woning heeft een woonoppervlakte van 561 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schiedamseweg 187
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Tussendijken is €249.000. Dat komt neer op circa €444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchiedamseweg 187 is een woning van 561 m² in de wijk Tussendijken. De buurt telt 3.534 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.984 inwoners per km².
Schiedamseweg 187 heeft 561 m² woonoppervlakte. In Tussendijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schiedamseweg 187 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
De wijk Tussendijken in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Schiedamseweg 187 in Tussendijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schiedamseweg 187: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Tussendijken: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Schiedamseweg 187 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Tussendijken. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.