Bovenwoning (appartement) Schiedamseweg 181 Rotterdam

Schiedamseweg 181, 3026 AL Rotterdam

62 m² Bouwjaar 1951 2 kamers Label E

Schiedamseweg 181 is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
2
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Schiedamseweg 181

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schiedamseweg 181

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
232.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
307.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.36 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7365 Inwoners
3840 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3534 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Tussendijken
13% Koopwoningen
19.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schiedamseweg 181

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Schiedamseweg 181

Wat is de geschatte woningwaarde van Schiedamseweg 181?

De prijsindicatie voor Schiedamseweg 181 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussendijken is €249.000. Dat komt neer op circa €4.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schiedamseweg 181 zich tot de wijk Tussendijken?

Schiedamseweg 181 is een bovenwoning (appartement) van 62 m² in de wijk Tussendijken. De buurt telt 3.534 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schiedamseweg 181?

Schiedamseweg 181 is een bovenwoning (appartement) in Tussendijken, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schiedamseweg 181 vergeleken met de buurt?

Schiedamseweg 181 heeft 62 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Tussendijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schiedamseweg 181 en wat betekent dat?

Schiedamseweg 181 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-02-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schiedamseweg 181?

Schiedamseweg 181 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Tussendijken?

De wijk Tussendijken in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tussendijken?

Vanuit Schiedamseweg 181 in Tussendijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.