Portiekwoning Schiedamseweg 147 D Rotterdam

Schiedamseweg 147 D, 3026 AJ Rotterdam

82 m² Bouwjaar 1951 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Schiedamseweg 147 D is een portiekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Schiedamseweg 147 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schiedamseweg 147 D

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7365 Inwoners
3840 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3534 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Tussendijken
13% Koopwoningen
19.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schiedamseweg 147 D

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Schiedamseweg 147 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Schiedamseweg 147 D?

De prijsindicatie voor Schiedamseweg 147 D ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussendijken is €249.000. Dat komt neer op circa €3.037 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schiedamseweg 147 D zich tot de wijk Tussendijken?

Schiedamseweg 147 D is een portiekwoning van 82 m² in de wijk Tussendijken. De buurt telt 3.534 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schiedamseweg 147 D?

Schiedamseweg 147 D is een portiekwoning in Tussendijken, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schiedamseweg 147 D vergeleken met de buurt?

Schiedamseweg 147 D heeft 82 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Tussendijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schiedamseweg 147 D en wat betekent dat?

Schiedamseweg 147 D heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Schiedamseweg 147 D?

Schiedamseweg 147 D heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tussendijken?

De wijk Tussendijken in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tussendijken?

Vanuit Schiedamseweg 147 D in Tussendijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.