Streetview Wattierstraat 9 Rotterdam

Wattierstraat 9, 3025 SG Rotterdam

142 m² Bouwjaar 2010 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Wattierstraat 9 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 85 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
85 m²
Inhoud
482 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wattierstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wattierstraat 9

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
66.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7310 Inwoners
3570 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3223 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Bospolder
17% Koopwoningen
14.880 Inwoners per km²

Locatie van Wattierstraat 9

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Wattierstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Wattierstraat 9?

De gemiddelde woningwaarde in Bospolder is €261.000. Dat komt neer op circa €1.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wattierstraat 9 zich tot de wijk Bospolder?

Wattierstraat 9 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Bospolder. De buurt telt 3.223 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.880 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wattierstraat 9?

Wattierstraat 9 is een woonhuis in Bospolder, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wattierstraat 9 vergeleken met de buurt?

Wattierstraat 9 heeft 142 m² woonoppervlakte en 482 m³ inhoud. Het perceel is 85 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bospolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wattierstraat 9 en wat betekent dat?

Wattierstraat 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-06-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wattierstraat 9?

Wattierstraat 9 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bospolder?

De wijk Bospolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bospolder?

Vanuit Wattierstraat 9 in Bospolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.