Eengezinswoning, geschakelde woning Wattierstraat 7 Rotterdam

Wattierstraat 7, 3025 SG Rotterdam

135 m² Bouwjaar 2010 6 kamers 5 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Wattierstraat 7 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Rotterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 96 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
96 m²
Inhoud
482 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wattierstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wattierstraat 7

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7310 Inwoners
3570 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3223 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Bospolder
17% Koopwoningen
14.880 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wattierstraat 7

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Wattierstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Wattierstraat 7?

De prijsindicatie voor Wattierstraat 7 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Bospolder is €261.000. Dat komt neer op circa €1.933 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wattierstraat 7 zich tot de wijk Bospolder?

Wattierstraat 7 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 135 m² in de wijk Bospolder. De buurt telt 3.223 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.880 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wattierstraat 7?

Wattierstraat 7 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Bospolder, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wattierstraat 7 vergeleken met de buurt?

Wattierstraat 7 heeft 135 m² woonoppervlakte en 482 m³ inhoud. Het perceel is 96 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Bospolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wattierstraat 7 en wat betekent dat?

Wattierstraat 7 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Wattierstraat 7?

Wattierstraat 7 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bospolder?

De wijk Bospolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bospolder?

Vanuit Wattierstraat 7 in Bospolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.