Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Inhoud
- 350 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Albregt-Engelmanstraat 42 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 98 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Albregt-Engelmanstraat 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Albregt-Engelmanstraat 42 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Bospolder is €261.000. Dat komt neer op circa €2.039 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAlbregt-Engelmanstraat 42 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Bospolder. De buurt telt 3.223 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.880 inwoners per km².
Albregt-Engelmanstraat 42 is een woonhuis in Bospolder, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Albregt-Engelmanstraat 42 heeft 128 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Bospolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Albregt-Engelmanstraat 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.95 kg/jaar.
Albregt-Engelmanstraat 42 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Bospolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Albregt-Engelmanstraat 42 in Bospolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.