Portiekflat (appartement) Schiedamseweg 182 C Rotterdam

Schiedamseweg 182 C, 3025 AL Rotterdam

53 m² Bouwjaar 1951 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Schiedamseweg 182 C is een portiekflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€170.000 tot €195.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Schiedamseweg 182 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schiedamseweg 182 C

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7310 Inwoners
3570 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3223 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Bospolder
17% Koopwoningen
14.880 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schiedamseweg 182 C

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Schiedamseweg 182 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Schiedamseweg 182 C?

De prijsindicatie voor Schiedamseweg 182 C ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Bospolder is €261.000. Dat komt neer op circa €4.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schiedamseweg 182 C zich tot de wijk Bospolder?

Schiedamseweg 182 C is een portiekflat (appartement) van 53 m² in de wijk Bospolder. De buurt telt 3.223 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.880 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schiedamseweg 182 C?

Schiedamseweg 182 C is een portiekflat (appartement) in Bospolder, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schiedamseweg 182 C vergeleken met de buurt?

Schiedamseweg 182 C heeft 53 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bospolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schiedamseweg 182 C en wat betekent dat?

Schiedamseweg 182 C heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Schiedamseweg 182 C?

Schiedamseweg 182 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bospolder?

De wijk Bospolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bospolder?

Vanuit Schiedamseweg 182 C in Bospolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.