Portiekflat Lloydkade 487 Rotterdam

Lloydkade 487, 3024 WX Rotterdam

127 m² Bouwjaar 2023 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Lloydkade 487 is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
127 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€820.000 tot €920.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lloydkade 487

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lloydkade 487

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
88.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
28.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
77.4%
CO₂-emissie
6.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

5715 Inwoners
2740 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2720 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Schiemond
44% Koopwoningen
12.291 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lloydkade 487

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Lloydkade 487

Wat is de geschatte woningwaarde van Lloydkade 487?

De prijsindicatie voor Lloydkade 487 ligt rond €820.000 tot €920.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiemond is €340.000. Dat komt neer op circa €2.677 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lloydkade 487 zich tot de wijk Schiemond?

Lloydkade 487 is een portiekflat van 127 m² in de wijk Schiemond. De buurt telt 2.720 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lloydkade 487?

Lloydkade 487 is een portiekflat in Schiemond, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lloydkade 487 vergeleken met de buurt?

Lloydkade 487 heeft 127 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Schiemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lloydkade 487 en wat betekent dat?

Lloydkade 487 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-03-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lloydkade 487?

Lloydkade 487 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schiemond?

De wijk Schiemond in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiemond?

Vanuit Lloydkade 487 in Schiemond bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.