Streetview Coloniastraat 37 Rotterdam

Coloniastraat 37, 3024 TA Rotterdam

149 m² Bouwjaar 1934 Label C

Coloniastraat 37 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
149 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Coloniastraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Coloniastraat 37

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
140.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7380 Inwoners
4240 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3777 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Delfshaven
18% Koopwoningen
17.232 Inwoners per km²

Locatie van Coloniastraat 37

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Coloniastraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Coloniastraat 37?

De gemiddelde woningwaarde in Delfshaven is €268.000. Dat komt neer op circa €1.799 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Coloniastraat 37 zich tot de wijk Delfshaven?

Coloniastraat 37 is een appartement van 149 m² in de wijk Delfshaven. De buurt telt 3.777 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.232 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Coloniastraat 37?

Coloniastraat 37 is een appartement in Delfshaven, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Coloniastraat 37 vergeleken met de buurt?

Coloniastraat 37 heeft 149 m² woonoppervlakte. In Delfshaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Coloniastraat 37 en wat betekent dat?

Coloniastraat 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.4 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Delfshaven?

De wijk Delfshaven in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Delfshaven?

Vanuit Coloniastraat 37 in Delfshaven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Delfshaven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Coloniastraat 37: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.