Galerijflat (appartement) Schiehavenkade 510 Rotterdam

Schiehavenkade 510, 3024 EZ Rotterdam

108 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Schiehavenkade 510 is een galerijflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
108 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schiehavenkade 510

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schiehavenkade 510

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
144.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
83.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.3%
CO₂-emissie
17.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

5715 Inwoners
2740 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2720 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Schiemond
44% Koopwoningen
12.291 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schiehavenkade 510

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Schiehavenkade 510

Wat is de geschatte woningwaarde van Schiehavenkade 510?

De prijsindicatie voor Schiehavenkade 510 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiemond is €340.000. Dat komt neer op circa €3.148 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schiehavenkade 510 zich tot de wijk Schiemond?

Schiehavenkade 510 is een galerijflat (appartement) van 108 m² in de wijk Schiemond. De buurt telt 2.720 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schiehavenkade 510?

Schiehavenkade 510 is een galerijflat (appartement) in Schiemond, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schiehavenkade 510 vergeleken met de buurt?

Schiehavenkade 510 heeft 108 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Schiemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schiehavenkade 510 en wat betekent dat?

Schiehavenkade 510 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schiehavenkade 510?

Schiehavenkade 510 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schiemond?

De wijk Schiemond in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiemond?

Vanuit Schiehavenkade 510 in Schiemond bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.