Streetview Müllerhoofd 109 Rotterdam

Müllerhoofd 109, 3024 ET Rotterdam

280 m² Bouwjaar 2019 Label A+

Müllerhoofd 109 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
280 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Müllerhoofd 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Müllerhoofd 109

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
73.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
83.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
16.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

5715 Inwoners
2740 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2720 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Schiemond
44% Koopwoningen
12.291 Inwoners per km²

Locatie van Müllerhoofd 109

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Müllerhoofd 109

Wat is de geschatte woningwaarde van Müllerhoofd 109?

De gemiddelde woningwaarde in Schiemond is €340.000. Dat komt neer op circa €1.214 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Müllerhoofd 109 zich tot de wijk Schiemond?

Müllerhoofd 109 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Schiemond. De buurt telt 2.720 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Müllerhoofd 109?

Müllerhoofd 109 is een woonhuis in Schiemond, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Müllerhoofd 109 vergeleken met de buurt?

Müllerhoofd 109 heeft 280 m² woonoppervlakte. In Schiemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Müllerhoofd 109 en wat betekent dat?

Müllerhoofd 109 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.05 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schiemond?

De wijk Schiemond in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiemond?

Vanuit Müllerhoofd 109 in Schiemond bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schiemond?

Zorg en onderwijs in de buurt van Müllerhoofd 109: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.