Streetview Sint-Jobskade 852 Rotterdam

Sint-Jobskade 852, 3024 EN Rotterdam

198 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 3 slaapkamers Label A+

Sint-Jobskade 852 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
198 m²
Inhoud
720 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sint-Jobskade 852

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint-Jobskade 852

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
96.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
53.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.7%
CO₂-emissie
10.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

5715 Inwoners
2740 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2720 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Schiemond
44% Koopwoningen
12.291 Inwoners per km²

Locatie van Sint-Jobskade 852

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Sint-Jobskade 852

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint-Jobskade 852?

De gemiddelde woningwaarde in Schiemond is €340.000. Dat komt neer op circa €1.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint-Jobskade 852 zich tot de wijk Schiemond?

Sint-Jobskade 852 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Schiemond. De buurt telt 2.720 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint-Jobskade 852?

Sint-Jobskade 852 is een woonhuis in Schiemond, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sint-Jobskade 852 vergeleken met de buurt?

Sint-Jobskade 852 heeft 198 m² woonoppervlakte en 720 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Schiemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint-Jobskade 852 en wat betekent dat?

Sint-Jobskade 852 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint-Jobskade 852?

Sint-Jobskade 852 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schiemond?

De wijk Schiemond in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiemond?

Vanuit Sint-Jobskade 852 in Schiemond bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.