Benedenwoning (appartement) Schonebergerweg 82 Rotterdam

Schonebergerweg 82, 3023 ZN Rotterdam

87 m² Bouwjaar 1994 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Schonebergerweg 82 is een benedenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
261 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schonebergerweg 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schonebergerweg 82

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

19525 Inwoners
9930 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
8612 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Westen
26% Koopwoningen
15.766 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schonebergerweg 82

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Schonebergerweg 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Schonebergerweg 82?

De prijsindicatie voor Schonebergerweg 82 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Westen is €351.000. Dat komt neer op circa €4.034 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schonebergerweg 82 zich tot de wijk Nieuwe Westen?

Schonebergerweg 82 is een benedenwoning (appartement) van 87 m² in de wijk Nieuwe Westen. De buurt telt 8.612 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.766 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schonebergerweg 82?

Schonebergerweg 82 is een benedenwoning (appartement) in Nieuwe Westen, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schonebergerweg 82 vergeleken met de buurt?

Schonebergerweg 82 heeft 87 m² woonoppervlakte en 261 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Nieuwe Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schonebergerweg 82 en wat betekent dat?

Schonebergerweg 82 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schonebergerweg 82?

Schonebergerweg 82 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 30 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Westen?

De wijk Nieuwe Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 19.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Westen?

Vanuit Schonebergerweg 82 in Nieuwe Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.