Bovenwoning (appartement) Mathenesserlaan 476 A Rotterdam

Mathenesserlaan 476 A, 3023 HK Rotterdam

197 m² Bouwjaar 1920 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Mathenesserlaan 476 A is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
197 m²
Inhoud
701 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€905.000 tot €1.155.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Mathenesserlaan 476 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mathenesserlaan 476 A

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en voorzetramen

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

19525 Inwoners
9930 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
8612 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Westen
26% Koopwoningen
15.766 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mathenesserlaan 476 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Mathenesserlaan 476 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Mathenesserlaan 476 A?

De prijsindicatie voor Mathenesserlaan 476 A ligt rond €905.000 tot €1.155.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Westen is €351.000. Dat komt neer op circa €1.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mathenesserlaan 476 A zich tot de wijk Nieuwe Westen?

Mathenesserlaan 476 A is een bovenwoning (appartement) van 197 m² in de wijk Nieuwe Westen. De buurt telt 8.612 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.766 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mathenesserlaan 476 A?

Mathenesserlaan 476 A is een bovenwoning (appartement) in Nieuwe Westen, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mathenesserlaan 476 A vergeleken met de buurt?

Mathenesserlaan 476 A heeft 197 m² woonoppervlakte en 701 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Nieuwe Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mathenesserlaan 476 A en wat betekent dat?

Mathenesserlaan 476 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Mathenesserlaan 476 A?

Mathenesserlaan 476 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Westen?

De wijk Nieuwe Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 19.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Westen?

Vanuit Mathenesserlaan 476 A in Nieuwe Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.