Streetview Heemraadssingel 337 Rotterdam

Heemraadssingel 337, 3023 BJ Rotterdam

244 m² Bouwjaar 1909 9 kamers 5 slaapkamers Label E

Heemraadssingel 337 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m², een perceel van 109 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
244 m²
Perceeloppervlakte
109 m²
Inhoud
939 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Heemraadssingel 337

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heemraadssingel 337

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

19525 Inwoners
9930 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
8612 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Westen
26% Koopwoningen
15.766 Inwoners per km²

Locatie van Heemraadssingel 337

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Heemraadssingel 337

Wat is de geschatte woningwaarde van Heemraadssingel 337?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Westen is €351.000. Dat komt neer op circa €1.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heemraadssingel 337 zich tot de wijk Nieuwe Westen?

Heemraadssingel 337 is een woonhuis van 244 m² in de wijk Nieuwe Westen. De buurt telt 8.612 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.766 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heemraadssingel 337?

Heemraadssingel 337 is een woonhuis in Nieuwe Westen, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heemraadssingel 337 vergeleken met de buurt?

Heemraadssingel 337 heeft 244 m² woonoppervlakte en 939 m³ inhoud. Het perceel is 109 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Nieuwe Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heemraadssingel 337 en wat betekent dat?

Heemraadssingel 337 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-10-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heemraadssingel 337?

Heemraadssingel 337 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Westen?

De wijk Nieuwe Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 19.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Westen?

Vanuit Heemraadssingel 337 in Nieuwe Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.