Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (dubbel bovenhuis)
- Bouwvorm
- bestaandebouw
- Bouwjaar
- 1911
- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Inhoud
- 320 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €350.000 tot €400.000
- Daktype
- Zadeldak bedekt met pannen
- Ligging
- In centrum
Vierambachtsstraat 58 A02 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Rotterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vierambachtsstraat 58 A02
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.9 kmDubbele bovenwoning welke ingedeeld is als 2 appartementen, hoe uniek is dat! 2 keukens, 2 badkamers en in totaal 3 slaapkamers!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Vierambachtsstraat 58 A02 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Westen is €351.000. Dat komt neer op circa €3.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVierambachtsstraat 58 A02 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 104 m² in de wijk Nieuwe Westen. De buurt telt 8.612 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.766 inwoners per km².
Vierambachtsstraat 58 A02 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Nieuwe Westen, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vierambachtsstraat 58 A02 heeft 104 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nieuwe Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vierambachtsstraat 58 A02 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Vierambachtsstraat 58 A02 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Nieuwe Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 19.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Vierambachtsstraat 58 A02 in Nieuwe Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.