Woningdetails
- Type
- Dubbel benedenhuis
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1919
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Inhoud
- 790 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Daktype
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Ligging
- In woonwijk
Burgemeester Meineszplein 6 B is een dubbel benedenhuis in Rotterdam, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Meineszplein 6 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.9 kmUitermate riante gestoffeerde 8 kamer benedenwoning met 2 badkamers op de begane grond, 1e etage en souterrain met tot 3m hoge plafonds en…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Burgemeester Meineszplein 6 B ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Westen is €351.000. Dat komt neer op circa €1.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Meineszplein 6 B is een dubbel benedenhuis van 242 m² in de wijk Nieuwe Westen. De buurt telt 8.612 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.766 inwoners per km².
Burgemeester Meineszplein 6 B is een dubbel benedenhuis in Nieuwe Westen, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Burgemeester Meineszplein 6 B heeft 242 m² woonoppervlakte en 790 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Nieuwe Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Meineszplein 6 B heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Burgemeester Meineszplein 6 B heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Nieuwe Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 19.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Burgemeester Meineszplein 6 B in Nieuwe Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.