Streetview Pluimhoefstraat 2 01R Rotterdam

Pluimhoefstraat 2 01R, 3022 EV Rotterdam

75 m² Bouwjaar 1921 Label C

Pluimhoefstraat 2 01R is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
75 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Pluimhoefstraat 2 01R

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pluimhoefstraat 2 01R

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

19525 Inwoners
9930 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
8612 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Westen
26% Koopwoningen
15.766 Inwoners per km²

Locatie van Pluimhoefstraat 2 01R

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Pluimhoefstraat 2 01R

Wat is de geschatte woningwaarde van Pluimhoefstraat 2 01R?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Westen is €351.000. Dat komt neer op circa €4.680 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pluimhoefstraat 2 01R zich tot de wijk Nieuwe Westen?

Pluimhoefstraat 2 01R is een appartement van 75 m² in de wijk Nieuwe Westen. De buurt telt 8.612 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.766 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pluimhoefstraat 2 01R?

Pluimhoefstraat 2 01R is een appartement in Nieuwe Westen, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pluimhoefstraat 2 01R vergeleken met de buurt?

Pluimhoefstraat 2 01R heeft 75 m² woonoppervlakte. In Nieuwe Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pluimhoefstraat 2 01R en wat betekent dat?

Pluimhoefstraat 2 01R heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.04 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Westen?

De wijk Nieuwe Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 19.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Westen?

Vanuit Pluimhoefstraat 2 01R in Nieuwe Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuwe Westen?