Streetview Beatrijsstraat 6 B04A Rotterdam

Beatrijsstraat 6 B04A, 3021 RD Rotterdam

27 m² Bouwjaar 1924 1 kamers Label E

Beatrijsstraat 6 B04A is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 1 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
27 m²
Inhoud
84 m³
Kamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Beatrijsstraat 6 B04A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beatrijsstraat 6 B04A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

11960 Inwoners
6735 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
5827 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Middelland
32% Koopwoningen
17.564 Inwoners per km²

Locatie van Beatrijsstraat 6 B04A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Beatrijsstraat 6 B04A

Wat is de geschatte woningwaarde van Beatrijsstraat 6 B04A?

De prijsindicatie voor Beatrijsstraat 6 B04A ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelland is €375.000. Dat komt neer op circa €13.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beatrijsstraat 6 B04A zich tot de wijk Middelland?

Beatrijsstraat 6 B04A is een appartement van 27 m² in de wijk Middelland. De buurt telt 5.827 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.564 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beatrijsstraat 6 B04A?

Beatrijsstraat 6 B04A is een appartement in Middelland, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beatrijsstraat 6 B04A vergeleken met de buurt?

Beatrijsstraat 6 B04A heeft 27 m² woonoppervlakte en 84 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Middelland ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beatrijsstraat 6 B04A en wat betekent dat?

Beatrijsstraat 6 B04A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Beatrijsstraat 6 B04A?

Beatrijsstraat 6 B04A heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Middelland?

De wijk Middelland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelland?

Vanuit Beatrijsstraat 6 B04A in Middelland bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.