Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1902
- Woonoppervlakte
- 349 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Kamers
- 6
Mathenesserlaan 282 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 349 m², een perceel van 145 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mathenesserlaan 282
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Mathenesserlaan 282 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelland is €375.000. Dat komt neer op circa €1.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMathenesserlaan 282 is een woonhuis van 349 m² in de wijk Middelland. De buurt telt 5.827 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.564 inwoners per km².
Mathenesserlaan 282 is een woonhuis in Middelland, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Mathenesserlaan 282 heeft 349 m² woonoppervlakte. Het perceel is 145 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 58 m² per kamer. In Middelland ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mathenesserlaan 282 heeft 6 kamers.
De wijk Middelland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Mathenesserlaan 282 in Middelland bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mathenesserlaan 282: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Middelland: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €400.000 tot €450.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Middelland is €375.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.