Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 347 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
Mathenesserlaan 260 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 347 m² en een perceel van 221 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mathenesserlaan 260
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Mathenesserlaan 260 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelland is €375.000. Dat komt neer op circa €1.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMathenesserlaan 260 is een woonhuis van 347 m² in de wijk Middelland. De buurt telt 5.827 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.564 inwoners per km².
Mathenesserlaan 260 is een woonhuis in Middelland, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Mathenesserlaan 260 heeft 347 m² woonoppervlakte. Het perceel is 221 m². In Middelland ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mathenesserlaan 260 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.62 kg/jaar.
De wijk Middelland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Mathenesserlaan 260 in Middelland bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mathenesserlaan 260: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.