Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 450 m²
- Perceeloppervlakte
- 414 m²
- Inhoud
- 1827 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 5
Mathenesserlaan 239 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 450 m², een perceel van 414 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mathenesserlaan 239
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Middelland is €375.000. Dat komt neer op circa €833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMathenesserlaan 239 is een woonhuis van 450 m² in de wijk Middelland. De buurt telt 5.827 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.564 inwoners per km².
Mathenesserlaan 239 is een woonhuis in Middelland, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Mathenesserlaan 239 heeft 450 m² woonoppervlakte en 1827 m³ inhoud. Het perceel is 414 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Middelland ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mathenesserlaan 239 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.02 kg/jaar.
Mathenesserlaan 239 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Middelland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Mathenesserlaan 239 in Middelland bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.