Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 3771 m²
Nieuwe Binnenweg 326 A is een woning in Rotterdam. De woning heeft een woonoppervlakte van 3771 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Binnenweg 326 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Middelland is €375.000. Dat komt neer op circa €99 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Binnenweg 326 A is een woning van 3771 m² in de wijk Middelland. De buurt telt 5.827 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.564 inwoners per km².
Nieuwe Binnenweg 326 A heeft 3771 m² woonoppervlakte. In Middelland ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Binnenweg 326 A heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Middelland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Nieuwe Binnenweg 326 A in Middelland bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Binnenweg 326 A: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Middelland: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Nieuwe Binnenweg 326 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Middelland. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.