Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 263 m²
- Perceeloppervlakte
- 361 m²
- Inhoud
- 839 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
's-Gravendijkwal 69 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 263 m², een perceel van 361 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Gravendijkwal 69
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor 's-Gravendijkwal 69 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelland is €375.000. Dat komt neer op circa €1.426 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Gravendijkwal 69 is een woonhuis van 263 m² in de wijk Middelland. De buurt telt 5.827 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.564 inwoners per km².
's-Gravendijkwal 69 is een woonhuis in Middelland, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
's-Gravendijkwal 69 heeft 263 m² woonoppervlakte en 839 m³ inhoud. Het perceel is 361 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Middelland ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
's-Gravendijkwal 69 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-05-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
's-Gravendijkwal 69 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Middelland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit 's-Gravendijkwal 69 in Middelland bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.