Penthouse (appartement) Heemraadssingel 196 D Rotterdam

Heemraadssingel 196 D, 3021 DM Rotterdam

162 m² Bouwjaar 1908 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Heemraadssingel 196 D is een penthouse (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
162 m²
Inhoud
551 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.190.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met overig
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Heemraadssingel 196 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heemraadssingel 196 D

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

11960 Inwoners
6735 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
5827 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Middelland
32% Koopwoningen
17.564 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heemraadssingel 196 D

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Heemraadssingel 196 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Heemraadssingel 196 D?

De prijsindicatie voor Heemraadssingel 196 D ligt rond €940.000 tot €1.190.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelland is €375.000. Dat komt neer op circa €2.315 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heemraadssingel 196 D zich tot de wijk Middelland?

Heemraadssingel 196 D is een penthouse (appartement) van 162 m² in de wijk Middelland. De buurt telt 5.827 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.564 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heemraadssingel 196 D?

Heemraadssingel 196 D is een penthouse (appartement) in Middelland, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heemraadssingel 196 D vergeleken met de buurt?

Heemraadssingel 196 D heeft 162 m² woonoppervlakte en 551 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Middelland ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heemraadssingel 196 D en wat betekent dat?

Heemraadssingel 196 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Heemraadssingel 196 D?

Heemraadssingel 196 D heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Middelland?

De wijk Middelland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelland?

Vanuit Heemraadssingel 196 D in Middelland bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.