Eindwoning Gedempte Zalmhaven 474 Rotterdam

Gedempte Zalmhaven 474, 3016 DT Rotterdam

124 m² Bouwjaar 2021 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Gedempte Zalmhaven 474 is een eindwoning in Rotterdam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 35 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
35 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gedempte Zalmhaven 474

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gedempte Zalmhaven 474

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
108.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
82.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.9%
CO₂-emissie
18.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3140 Inwoners
1915 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1722 Woningvoorraad
€623.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Werk
43% Koopwoningen
4.557 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gedempte Zalmhaven 474

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Gedempte Zalmhaven 474

Wat is de geschatte woningwaarde van Gedempte Zalmhaven 474?

De prijsindicatie voor Gedempte Zalmhaven 474 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Werk is €623.000. Dat komt neer op circa €5.024 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gedempte Zalmhaven 474 zich tot de wijk Nieuwe Werk?

Gedempte Zalmhaven 474 is een eindwoning van 124 m² in de wijk Nieuwe Werk. De buurt telt 1.722 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.557 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gedempte Zalmhaven 474?

Gedempte Zalmhaven 474 is een eindwoning in Nieuwe Werk, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gedempte Zalmhaven 474 vergeleken met de buurt?

Gedempte Zalmhaven 474 heeft 124 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 35 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Nieuwe Werk ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gedempte Zalmhaven 474 en wat betekent dat?

Gedempte Zalmhaven 474 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-04-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gedempte Zalmhaven 474?

Gedempte Zalmhaven 474 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Werk?

De wijk Nieuwe Werk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Werk?

Vanuit Gedempte Zalmhaven 474 in Nieuwe Werk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.