Streetview Houtlaan 337 Rotterdam

Houtlaan 337, 3016 DA Rotterdam

161 m² Bouwjaar 2022 Label A++

Houtlaan 337 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
161 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Houtlaan 337

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Houtlaan 337

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
56.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
54.8%
CO₂-emissie
12.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3140 Inwoners
1915 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1722 Woningvoorraad
€623.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Werk
43% Koopwoningen
4.557 Inwoners per km²

Locatie van Houtlaan 337

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Houtlaan 337

Wat is de geschatte woningwaarde van Houtlaan 337?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Werk is €623.000. Dat komt neer op circa €3.870 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Houtlaan 337 zich tot de wijk Nieuwe Werk?

Houtlaan 337 is een appartement van 161 m² in de wijk Nieuwe Werk. De buurt telt 1.722 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.557 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Houtlaan 337?

Houtlaan 337 is een appartement in Nieuwe Werk, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Houtlaan 337 vergeleken met de buurt?

Houtlaan 337 heeft 161 m² woonoppervlakte. In Nieuwe Werk ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Houtlaan 337 en wat betekent dat?

Houtlaan 337 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Werk?

De wijk Nieuwe Werk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Werk?

Vanuit Houtlaan 337 in Nieuwe Werk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuwe Werk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Houtlaan 337: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.1 km.