Portiekflat (appartement) Houtlaan 225 Rotterdam

Houtlaan 225, 3016 DA Rotterdam

122 m² Bouwjaar 2022 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Houtlaan 225 is een portiekflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
122 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan vaarwater, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Houtlaan 225

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Houtlaan 225

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
68.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.7%
CO₂-emissie
12.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3140 Inwoners
1915 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1722 Woningvoorraad
€623.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Werk
43% Koopwoningen
4.557 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Houtlaan 225

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Houtlaan 225

Wat is de geschatte woningwaarde van Houtlaan 225?

De prijsindicatie voor Houtlaan 225 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Werk is €623.000. Dat komt neer op circa €5.107 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Houtlaan 225 zich tot de wijk Nieuwe Werk?

Houtlaan 225 is een portiekflat (appartement) van 122 m² in de wijk Nieuwe Werk. De buurt telt 1.722 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.557 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Houtlaan 225?

Houtlaan 225 is een portiekflat (appartement) in Nieuwe Werk, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Houtlaan 225 vergeleken met de buurt?

Houtlaan 225 heeft 122 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Nieuwe Werk ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Houtlaan 225 en wat betekent dat?

Houtlaan 225 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Houtlaan 225?

Houtlaan 225 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Werk?

De wijk Nieuwe Werk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Werk?

Vanuit Houtlaan 225 in Nieuwe Werk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.