Streetview Houtlaan 149 Rotterdam

Houtlaan 149, 3016 DA Rotterdam

99 m² Bouwjaar 2022 Label A+

Houtlaan 149 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
99 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Houtlaan 149

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Houtlaan 149

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
55%
CO₂-emissie
14.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3140 Inwoners
1915 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1722 Woningvoorraad
€623.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Werk
43% Koopwoningen
4.557 Inwoners per km²

Locatie van Houtlaan 149

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Houtlaan 149

Wat is de geschatte woningwaarde van Houtlaan 149?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Werk is €623.000. Dat komt neer op circa €6.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Houtlaan 149 zich tot de wijk Nieuwe Werk?

Houtlaan 149 is een appartement van 99 m² in de wijk Nieuwe Werk. De buurt telt 1.722 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.557 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Houtlaan 149?

Houtlaan 149 is een appartement in Nieuwe Werk, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Houtlaan 149 vergeleken met de buurt?

Houtlaan 149 heeft 99 m² woonoppervlakte. In Nieuwe Werk ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Houtlaan 149 en wat betekent dat?

Houtlaan 149 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.91 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Werk?

De wijk Nieuwe Werk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Werk?

Vanuit Houtlaan 149 in Nieuwe Werk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuwe Werk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Houtlaan 149: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.1 km.