Tussenwoning Parklaan 40 A Rotterdam

Parklaan 40 A, 3016 BC Rotterdam

560 m² Bouwjaar 1913 14 kamers 9 slaapkamers Label A

Parklaan 40 A is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 560 m², een perceel van 340 m² en 14 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
560 m²
Perceeloppervlakte
340 m²
Inhoud
1999 m³
Kamers
14
Slaapkamers
9
Indicatie vraagprijs
€4.845.000 tot €5.095.000
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Parklaan 40 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parklaan 40 A

Tuin
Ja (131.0 m²)

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3140 Inwoners
1915 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1722 Woningvoorraad
€623.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Werk
43% Koopwoningen
4.557 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parklaan 40 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Parklaan 40 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Parklaan 40 A?

De prijsindicatie voor Parklaan 40 A ligt rond €4.845.000 tot €5.095.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Werk is €623.000. Dat komt neer op circa €1.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parklaan 40 A zich tot de wijk Nieuwe Werk?

Parklaan 40 A is een tussenwoning van 560 m² in de wijk Nieuwe Werk. De buurt telt 1.722 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.557 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parklaan 40 A?

Parklaan 40 A is een tussenwoning in Nieuwe Werk, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Parklaan 40 A vergeleken met de buurt?

Parklaan 40 A heeft 560 m² woonoppervlakte en 1999 m³ inhoud. Het perceel is 340 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Nieuwe Werk ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parklaan 40 A en wat betekent dat?

Parklaan 40 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Parklaan 40 A?

Parklaan 40 A heeft 14 kamers waarvan 9 slaapkamers. De tuin is 131 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Werk?

De wijk Nieuwe Werk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Werk?

Vanuit Parklaan 40 A in Nieuwe Werk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.